اخبار

مجتمع ناشران عروج ملکوتی حضرت آیت الله علامه محمدتقی مصباح یزدی را تسلیت می گوید
 • توسط:
 • 1399/10/13

مجتمع ناشران عروج ملکوتی حضرت آیت الله علامه محمدت...

آیت الله مصباح یزدی دعوت حق را لبیک گفت مجتمع ناشران عروج ملکوتی حضرت آیت الله علامه محمدتقی مصباح یزدی را تسلیت می گوید. حال من با کتاب خوب است مجتمع ناشران ، بزرگترین و مجهزترین مجموعه ی فرهنگی کشور "با ما همراه باشید"

بيشتربخوانيد
آغاز ثبت‌نام فعالان فرهنگی، هنری و رسانه‌ای مشمول در سامانه کارا
 • توسط:
 • 1399/10/11

آغاز ثبت‌نام فعالان فرهنگی، هنری و رسانه‌ای مشمول ...

به گزارش روابط عمومی دفتر توسعه اقتصاد فرهنگ و هنر معاونت توسعه مدیریت و منابع، ثبت درخواست مشمولان دریافت مرحله دوم تسهیلات بانکی درپی ایجاد لینک ویژه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بر روی سامانه کارا به نشانی https://corona-kara.mcls.gov.ir از روز پنج‌شنبه 11دی ماه جاری امکان‌پذیر است. تسهیلات مرحله دوم با رویکرد بنگاه‌محور به کسب و کارهای آسیب‌دیده در بحران کرونا اعطا خواهد شد. فعالان حقیقی و حقوقی که اطلاعاتشان با معرفی معاونت‌ها و سازمان‌های تخصصی وزارتخانه بر روی سامانه کارا قرار می‌گیرد با دریافت پیامک اطلاع‌رسانی با بهره‌گیری از راهنمای ثبت‌نام و دریافت این تسهیلات، نسبت به ثبت تقاضا و تکمیل اطلاعاتشان با مراجعه به سامانه کارا تا پایان دی‌ماه اقدام کنند.کارشناسان معاونت‌ها، سازمان‌ها، ادارات کل استان و نیز دفتر اقتصاد فرهنگ و هنر آماده پاسخگویی در این زمینه خواهند بود.

بيشتربخوانيد
اولین جلسه طرح "بازار کتاب" در خصوص فروش کتاب های دست دوم و نایاب در مجتمع ناشران برگزار شد
 • توسط:
 • 1399/10/11

اولین جلسه طرح "بازار کتاب" در خصوص فروش کتاب های ...

اولین جلسه طرح "بازار کتاب" با هدف ایجاد بازار عرضه مشترک مردمی و ناشران و کتابفروشان در خصوص فروش کتاب های دست دوم و نایاب در مجتمع ناشران برگزار شد. در این جلسه آقایان کلانتر زاده مدیرکل روابط عمومی شهرداری قم ، خرّمی رئیس اتحادیه ناشران و کتابفروشان ، کریمی معاون فرهنگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ، مقیمی مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری شهرداری قم ، ربانی و محسنی از بنیاد قم پژوهی و صالحی از فعالین حوزه کتاب در مجتمع ناشران حضور داشتند. در آینده ای نزدیک و با کمرنگ تر شدن شرایط بحرانی ناشی از بیماری کرونا ، این طرح (جمعه بازار کتاب) در مقابل مجتمع ناشران می تواند با ایجاد "مرکز تبادل کتاب" ، در آینده ای نزدیک کمک شایانی به توسعه کتاب و کتابخوانی باشد. حال من با کتاب خوب است مجتمع ناشران ، بزرگترین و مجهزترین مجموعه ی فرهنگی کشور "با ما همراه باشید"

بيشتربخوانيد
خدمات سامانه پست ویژه نمایشگاه مجازی کتاب تهران
 • توسط:
 • 1399/10/11

خدمات سامانه پست ویژه نمایشگاه مجازی کتاب تهران

۱- ارائه سرویس "سفارشی"با کیفیت سرویس "پیشتاز" ۲- ارسال محموله های با قیمت فاکتور کمتر از ۵۰ هزار تومان بصورت رایگان ۳- ارسال هر بسته تا ۲ کیلو گرم با حدود ۷۰ درصد تخفیف و پرداخت مبلغ ۵ هزار تومان ۴- ۲۵ درصد تخفیف در هزینه ارسال بیشتر از ۲ کیلو گرم ۵- عرضه کارتن ویژه ارسال کتاب با قیمت تمام شده و بدون سود در شعب و دفاتر پست

بيشتربخوانيد
رونمایی از پوستر سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی
 • توسط:
 • 1399/10/9

رونمایی از پوستر سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی

رونمایی از پوستر سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی

بيشتربخوانيد
ثبت‌‎نام ناشران برای حضور در نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران
 • توسط:
 • 1399/10/9

ثبت‌‎نام ناشران برای حضور در نخستین نمایشگاه مجازی...

ثبت‌‎نام ناشران برای حضور در نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران از ۱۰ دی تا ۱۴ دی‌ماه . به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا)، ناشران متقاضی حضور در نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران می‌توانند از تاریخ ۱۰ دی‌ماه با مراجعه به سایت www.ketab.ir ضوابط و شرایط حضور در این نمایشگاه را مشاهده و نسبت به ثبت‌‏نام اقدام کنند. عضویت ناشران در سامانه «پست کتاب» به‌منظور ، بهره‌مندی از تخفیف‌های پست کتاب، ویژه نمایشگاه مجازی کتاب تهران الزامی است. شایان ذکر است زمان برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب تهران اول تا ششم بهمن ماه می باشد. حال من با کتاب خوب است مجتمع ناشران ، بزرگترین و مجهزترین مجموعه ی فرهنگی کشور "با ما همراه باشید"

بيشتربخوانيد